Tenisz Tippek - Tenisz Fogadási Ajánlatok
Pre-Match Tenisz Tippek
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 17.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-02 23:00 GMT,In Progress | Bernard Tomic - Osgar O'Hoisin | Total games !selection! 17.5 | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 01:00 GMT | Rodrigo Pacheco Mendez - Alan Magadan | Total games !selection! 17.5 | 08h35m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Damien Wenger - Niccolo Ciavarella | Total games !selection! 17.5 | 28h20m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | Total games !selection! 17.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 20.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Adrian Mannarino - Richard Gasquet | Total games !selection! 20.5 | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Alejandro Tabilo - Hugo Gaston | Total games !selection! 20.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jaume Antoni Munar Clar - Alexandre Muller | Total games !selection! 20.5 | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Arthur Rinderknech - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 20.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Yuta Shimizu - Maxime Cressy | Total games !selection! 20.5 | 07h35m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 12:30 GMT | Nicholas David Ionel - Nikolas Sanchez-Izquierdo | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 00:20 GMT,In Progress | Alan Fernando Rubio Fierros - Nick Chappell | Total games !selection! 20.5 | 21h20m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Edoardo Lavagno - Gianmarco Ferrari | Total games !selection! 20.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Federico Iannaccone - Elmer Moller | Total games !selection! 20.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Giuseppe La Vela - Alexander Weis | Total games !selection! 20.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Marko Maksimovic - Koki Matsuda | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Kursumlijska Banja | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Arthur Reymond - Max Alcala Gurri | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Kris Van Wyk - Cyril Vandermeersch | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Takuya Kumasaka - Max Wiskandt | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Neil Oberleitner - Luka Mikrut | Total games !selection! 20.5 | 8712h09m | M15 Osijek | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jay Clarke - Lorenzo Ferri | Total games !selection! 15.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Clara Burel - Celine Naef | !selection! to win match | 15h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Peyton Stearns - Chloe Paquet | !selection! to win match | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Katie Volynets - Lois Boisson | !selection! to win match | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | !selection! to win match | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Maria Camila Osorio Serrano - Magdalena Frech | !selection! to win match | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | !selection! to win match | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | !selection! to win match | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Isabella Shinikova - Ikumi Yamazaki | !selection! to win match | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Zhibek Kulambayeva - Diana Demidova | !selection! to win match | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | !selection! to win match | 142h45m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | !selection! to win match | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Tamara Kostic - Jessica Failla | !selection! to win match | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 16:30 GMT | Lara Pfeifer - Lucia Cortez Llorca | !selection! to win match | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | !selection! to win match | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | !selection! to win match | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Amandine Monnot - Klaudija Bubelyte | !selection! to win match | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Jil Teichmann - Sofia Shapatava | !selection! to win match | 46h05m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Angelica Raggi - Carolina Kuhl | !selection! to win match | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Nuria Brancaccio - Greta Greco Lucchina | !selection! to win match | 15h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Katerina Tsygourova - Weronika Falkowska | !selection! to win match | 23h20m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Eva Vedder - Verena Meliss | !selection! to win match | 15h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Oliwia Szymczuch - Natalia Szabanin | !selection! to win match | 15h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Melania Delai - Andrea Lazaro Garcia | !selection! to win match | 15h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Laura Hietaranta - Sapfo Sakellaridi | !selection! to win match | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | !selection! to win match | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | !selection! to win match | 5859h15m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | !selection! to win match | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Ilay Yoruk - Aya El Aouni | !selection! to win match | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | !selection! to win match | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Valeriya Yushchenko - Rinon Okuwaki | !selection! to win match | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Basak Eraydin - Alena Kovackova | !selection! to win match | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | !selection! to win match | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | !selection! to win match | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | !selection! to win match | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Priska Madelyn Nugroho - Gyeong Seo Lee | !selection! to win match | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Ruirui Zou - Vaishnavi Adkar | !selection! to win match | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Elena Malygina - Linea Bajraliu | !selection! to win match | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Jacquline Nylander Altelius - Naima Karamoko | !selection! to win match | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:15 GMT | Sina Herrmann - Merel Hoedt | !selection! to win match | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:15 GMT | Marcelina Podlinska - Caijsa Wilda Hennemann | !selection! to win match | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 03:00 GMT | Arina Rodionova - Su Jeong Jang | !selection! to win match | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 03:30 GMT | Mai Hontama - Ya-Hsuan Lee | !selection! to win match | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | !selection! to win match | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 02:00 GMT | Arianne Hartono - Sara Saito | !selection! to win match | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Tereza Martincova - Jule Niemeier | !selection! to win match | 02h35m | W100 Wiesbaden | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 02:30 GMT | Marco Alvarez - Ezekiel Clark | !selection! (-5.5 games) | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 01:00 GMT | Rodrigo Pacheco Mendez - Alan Magadan | !selection! (-5.5 games) | 08h35m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Carlos Sanchez Jover - Marco Furlanetto | !selection! (-5.5 games) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Damien Wenger - Niccolo Ciavarella | !selection! (-5.5 games) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | !selection! (-1.5 sets) | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Jil Teichmann - Sofia Shapatava | !selection! (-1.5 sets) | 05h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Angelica Raggi - Carolina Kuhl | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Eva Vedder - Verena Meliss | !selection! (-1.5 sets) | 15h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Laura Hietaranta - Sapfo Sakellaridi | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Priska Madelyn Nugroho - Gyeong Seo Lee | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Elena Malygina - Linea Bajraliu | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | !selection! (-1.5 sets) | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Tereza Martincova - Jule Niemeier | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | W100 Wiesbaden | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | !selection! (-4.5 games) | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Eva Vedder - Verena Meliss | !selection! (-4.5 games) | 15h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Laura Hietaranta - Sapfo Sakellaridi | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Elena Malygina - Linea Bajraliu | !selection! (-4.5 games) | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | !selection! (-4.5 games) | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Clara Burel - Celine Naef | Total games !selection! 18.5 | 15h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | Total games !selection! 18.5 | 142h45m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Jil Teichmann - Sofia Shapatava | Total games !selection! 18.5 | 05h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | Total games !selection! 18.5 | 5859h15m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Ruirui Zou - Vaishnavi Adkar | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Elena Malygina - Linea Bajraliu | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 03:30 GMT | Mai Hontama - Ya-Hsuan Lee | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | Total games !selection! 18.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Clara Burel - Celine Naef | Total games !selection! 20.5 | 15h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Peyton Stearns - Chloe Paquet | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Katie Volynets - Lois Boisson | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Maria Camila Osorio Serrano - Magdalena Frech | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Isabella Shinikova - Ikumi Yamazaki | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Zhibek Kulambayeva - Diana Demidova | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | Total games !selection! 20.5 | 142h45m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Tamara Kostic - Jessica Failla | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 16:30 GMT | Lara Pfeifer - Lucia Cortez Llorca | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | Total games !selection! 20.5 | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Amandine Monnot - Klaudija Bubelyte | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Laura Hietaranta - Sapfo Sakellaridi | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | Total games !selection! 20.5 | 5859h15m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Ilay Yoruk - Aya El Aouni | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Basak Eraydin - Alena Kovackova | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Priska Madelyn Nugroho - Gyeong Seo Lee | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Ruirui Zou - Vaishnavi Adkar | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Jacquline Nylander Altelius - Naima Karamoko | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:15 GMT | Sina Herrmann - Merel Hoedt | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 03:00 GMT | Arina Rodionova - Su Jeong Jang | Total games !selection! 20.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 03:30 GMT | Mai Hontama - Ya-Hsuan Lee | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | Total games !selection! 20.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 02:00 GMT | Arianne Hartono - Sara Saito | Total games !selection! 20.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Tereza Martincova - Jule Niemeier | Total games !selection! 20.5 | 02h35m | W100 Wiesbaden | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Clara Burel - Celine Naef | Total games !selection! 19.5 | 15h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Peyton Stearns - Chloe Paquet | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Katie Volynets - Lois Boisson | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Maria Camila Osorio Serrano - Magdalena Frech | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Isabella Shinikova - Ikumi Yamazaki | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Zhibek Kulambayeva - Diana Demidova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | Total games !selection! 19.5 | 142h45m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Tamara Kostic - Jessica Failla | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 16:30 GMT | Lara Pfeifer - Lucia Cortez Llorca | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | Total games !selection! 19.5 | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Amandine Monnot - Klaudija Bubelyte | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Angelica Raggi - Carolina Kuhl | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Eva Vedder - Verena Meliss | Total games !selection! 19.5 | 08h50m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Ilay Yoruk - Aya El Aouni | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Basak Eraydin - Alena Kovackova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Priska Madelyn Nugroho - Gyeong Seo Lee | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Ruirui Zou - Vaishnavi Adkar | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Elena Malygina - Linea Bajraliu | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Jacquline Nylander Altelius - Naima Karamoko | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:15 GMT | Sina Herrmann - Merel Hoedt | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 03:00 GMT | Arina Rodionova - Su Jeong Jang | Total games !selection! 19.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 03:30 GMT | Mai Hontama - Ya-Hsuan Lee | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | Total games !selection! 19.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 02:00 GMT | Arianne Hartono - Sara Saito | Total games !selection! 19.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Tereza Martincova - Jule Niemeier | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | W100 Wiesbaden | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Clara Burel - Celine Naef | Total games !selection! 22.5 | 15h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Peyton Stearns - Chloe Paquet | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Katie Volynets - Lois Boisson | Total games !selection! 22.5 | 02h05m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Maria Camila Osorio Serrano - Magdalena Frech | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | Total games !selection! 22.5 | 142h45m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | Total games !selection! 22.5 | 5859h15m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 21.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Adrian Mannarino - Richard Gasquet | Total games !selection! 21.5 | 39h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Valentin Vacherot - Felipe Meligeni Alves | Total games !selection! 21.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Alejandro Tabilo - Hugo Gaston | Total games !selection! 21.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Facundo Bagnis - Alexander Shevchenko | Total games !selection! 21.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Brandon Nakashima - Francisco Comesana | Total games !selection! 21.5 | 23h20m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Albert Ramos-Vinolas - Roman Safiullin | Total games !selection! 21.5 | 39h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jaume Antoni Munar Clar - Alexandre Muller | Total games !selection! 21.5 | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Arthur Rinderknech - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 21.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 05:30 GMT | Yu Hsiou Hsu - Tristan Schoolkate | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Yuta Shimizu - Maxime Cressy | Total games !selection! 21.5 | 08h50m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Beibit Zhukayev - Adam Walton | Total games !selection! 21.5 | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 05:30 GMT | Bu Yunchaokete - James Duckworth | Total games !selection! 21.5 | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 12:30 GMT | Nicholas David Ionel - Nikolas Sanchez-Izquierdo | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 00:20 GMT,In Progress | Alan Fernando Rubio Fierros - Nick Chappell | Total games !selection! 21.5 | 32h05m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Edoardo Lavagno - Gianmarco Ferrari | Total games !selection! 21.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Federico Iannaccone - Elmer Moller | Total games !selection! 21.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Giuseppe La Vela - Alexander Weis | Total games !selection! 21.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Marko Maksimovic - Koki Matsuda | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M15 Kursumlijska Banja | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Peter Buldorini - Emilien Demanet | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M15 Kursumlijska Banja | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Arthur Reymond - Max Alcala Gurri | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Kris Van Wyk - Cyril Vandermeersch | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Takuya Kumasaka - Max Wiskandt | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Neil Oberleitner - Luka Mikrut | Total games !selection! 21.5 | 8712h09m | M15 Osijek | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Adrian Mannarino - Richard Gasquet | !selection! (-3.5 games) | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jaume Antoni Munar Clar - Alexandre Muller | !selection! (-3.5 games) | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Yuta Shimizu - Maxime Cressy | !selection! (-3.5 games) | 08h50m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Edoardo Lavagno - Gianmarco Ferrari | !selection! (-3.5 games) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Federico Iannaccone - Elmer Moller | !selection! (-3.5 games) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Giuseppe La Vela - Alexander Weis | !selection! (-3.5 games) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Arthur Reymond - Max Alcala Gurri | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | Total games !selection! 17.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | Total games !selection! 17.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | Total games !selection! 17.5 | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Elena Malygina - Linea Bajraliu | Total games !selection! 17.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Beibit Zhukayev - Adam Walton | !selection! (-1.5 sets) | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-02 23:00 GMT,In Progress | Bernard Tomic - Osgar O'Hoisin | !selection! (-1.5 sets) | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 02:30 GMT | Marco Alvarez - Ezekiel Clark | !selection! (-1.5 sets) | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 01:00 GMT | Rodrigo Pacheco Mendez - Alan Magadan | !selection! (-1.5 sets) | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Edoardo Lavagno - Gianmarco Ferrari | !selection! (-1.5 sets) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jay Clarke - Lorenzo Ferri | !selection! (-1.5 sets) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Carlos Sanchez Jover - Marco Furlanetto | !selection! (-1.5 sets) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Damien Wenger - Niccolo Ciavarella | !selection! (-1.5 sets) | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | !selection! (-1.5 sets) | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Peyton Stearns - Chloe Paquet | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Maria Camila Osorio Serrano - Magdalena Frech | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Zhibek Kulambayeva - Diana Demidova | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Maria Herazo Gonzalez - Hanne Vandewinkel | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | !selection! (-3.5 games) | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | !selection! (-3.5 games) | 5859h15m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Mila Masic - Wakana Sonobe | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | !selection! (-3.5 games) | 02h05m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Priska Madelyn Nugroho - Gyeong Seo Lee | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Ruirui Zou - Vaishnavi Adkar | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:15 GMT | Sina Herrmann - Merel Hoedt | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 03:30 GMT | Mai Hontama - Ya-Hsuan Lee | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | !selection! (-3.5 games) | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 02:00 GMT | Arianne Hartono - Sara Saito | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Tereza Martincova - Jule Niemeier | !selection! (-3.5 games) | 02h35m | W100 Wiesbaden | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | Total games !selection! 16.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | Total games !selection! 16.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | !selection! to win match | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Adrian Mannarino - Richard Gasquet | !selection! to win match | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Valentin Vacherot - Felipe Meligeni Alves | !selection! to win match | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Alejandro Tabilo - Hugo Gaston | !selection! to win match | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Facundo Bagnis - Alexander Shevchenko | !selection! to win match | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Brandon Nakashima - Francisco Comesana | !selection! to win match | 23h20m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Albert Ramos-Vinolas - Roman Safiullin | !selection! to win match | 39h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jaume Antoni Munar Clar - Alexandre Muller | !selection! to win match | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Arthur Rinderknech - Tomas Martin Etcheverry | !selection! to win match | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 05:30 GMT | Yu Hsiou Hsu - Tristan Schoolkate | !selection! to win match | 08h50m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Yuta Shimizu - Maxime Cressy | !selection! to win match | 08h50m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Beibit Zhukayev - Adam Walton | !selection! to win match | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 05:30 GMT | Bu Yunchaokete - James Duckworth | !selection! to win match | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 12:30 GMT | Nicholas David Ionel - Nikolas Sanchez-Izquierdo | !selection! to win match | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | !selection! to win match | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-02 23:00 GMT,In Progress | Bernard Tomic - Osgar O'Hoisin | !selection! to win match | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 02:30 GMT | Marco Alvarez - Ezekiel Clark | !selection! to win match | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 01:00 GMT | Rodrigo Pacheco Mendez - Alan Magadan | !selection! to win match | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 00:20 GMT,In Progress | Alan Fernando Rubio Fierros - Nick Chappell | !selection! to win match | 32h05m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-02 23:00 GMT,In Progress | Jake Van Emburgh - Aidan Mchugh | !selection! to win match | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | !selection! to win match | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Edoardo Lavagno - Gianmarco Ferrari | !selection! to win match | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jay Clarke - Lorenzo Ferri | !selection! to win match | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Carlos Sanchez Jover - Marco Furlanetto | !selection! to win match | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Federico Iannaccone - Elmer Moller | !selection! to win match | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Damien Wenger - Niccolo Ciavarella | !selection! to win match | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Giuseppe La Vela - Alexander Weis | !selection! to win match | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Marko Maksimovic - Koki Matsuda | !selection! to win match | 02h35m | M15 Kursumlijska Banja | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Peter Buldorini - Emilien Demanet | !selection! to win match | 02h35m | M15 Kursumlijska Banja | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | !selection! to win match | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | !selection! to win match | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Arthur Reymond - Max Alcala Gurri | !selection! to win match | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | !selection! to win match | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Kris Van Wyk - Cyril Vandermeersch | !selection! to win match | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Takuya Kumasaka - Max Wiskandt | !selection! to win match | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | !selection! to win match | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Neil Oberleitner - Luka Mikrut | !selection! to win match | 02h35m | M15 Osijek | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Clara Burel - Celine Naef | Total games !selection! 21.5 | 15h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Peyton Stearns - Chloe Paquet | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Katie Volynets - Lois Boisson | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | Open 35 de Saint-Malo - Saint-Malo | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 14:30 GMT | Maria Camila Osorio Serrano - Magdalena Frech | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Kira Pavlova | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Isabella Shinikova - Ikumi Yamazaki | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Zhibek Kulambayeva - Diana Demidova | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Audrey Albie - Marie Benoit | Total games !selection! 21.5 | 142h45m | W35 Hammamet | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Tamara Kostic - Jessica Failla | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 16:30 GMT | Lara Pfeifer - Lucia Cortez Llorca | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Sebastianna Scilipoti - Amandine Hesse | Total games !selection! 21.5 | 01h35m | W35 Yecla | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Hikaru Sato - Lucie Nguyen Tan | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 11:30 GMT | Amandine Monnot - Klaudija Bubelyte | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W35 Nottingham | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Suana Tucakovic - Anja Stankovic | Total games !selection! 21.5 | 5859h15m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Ilay Yoruk - Aya El Aouni | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Basak Eraydin - Alena Kovackova | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Priska Madelyn Nugroho - Gyeong Seo Lee | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 11:45 GMT | Jacquline Nylander Altelius - Naima Karamoko | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 10:15 GMT | Sina Herrmann - Merel Hoedt | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W15 Varberg | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 03:00 GMT | Arina Rodionova - Su Jeong Jang | Total games !selection! 21.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 03:30 GMT | Mai Hontama - Ya-Hsuan Lee | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 02:00 GMT | Arianne Hartono - Sara Saito | Total games !selection! 21.5 | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Tereza Martincova - Jule Niemeier | Total games !selection! 21.5 | 02h35m | W100 Wiesbaden | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 19.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 01:00 GMT | Rodrigo Pacheco Mendez - Alan Magadan | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Paul Jubb - Henry Searle | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M25 Nottingham | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Carlos Sanchez Jover - Marco Furlanetto | Total games !selection! 19.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Federico Iannaccone - Elmer Moller | Total games !selection! 19.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Damien Wenger - Niccolo Ciavarella | Total games !selection! 19.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Giuseppe La Vela - Alexander Weis | Total games !selection! 19.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Arthur Reymond - Max Alcala Gurri | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | Total games !selection! 19.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Neil Oberleitner - Luka Mikrut | Total games !selection! 19.5 | 8709h54m | M15 Osijek | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Arantxa Rus - Guiomar Zuleta De Reales | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | Catalonia Open - Lleida | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 07:00 GMT | Daria Snigur - Anastasia Zolotareva | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | W50 Lopota | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 13:30 GMT | Jil Teichmann - Sofia Shapatava | !selection! (-5.5 games) | 05h35m | W35 Santa Margherita di Pula | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dimitra Pavlou - Madelief Hageman | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | W15 Kursumlijska Banja | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Alina Granwehr - Daria Egorova | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Amarissa Kiara Toth - Denise Hrdinkova | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Denisa Hindova - Karolina Vlckova | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | W15 Osijek | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Dayeon Back - Marie Villet | !selection! (-5.5 games) | 02h35m | W15 Monastir | ITF Women 15k | ||||
2024-05-03 05:00 GMT | Eri Shimizu - Moyuka Uchijima | !selection! (-5.5 games) | 08h50m | W100 Gifu | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 18.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Florent Bax - Daniel Rincon | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 02:30 GMT | Marco Alvarez - Ezekiel Clark | Total games !selection! 18.5 | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 01:00 GMT | Rodrigo Pacheco Mendez - Alan Magadan | Total games !selection! 18.5 | 08h50m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Carlos Sanchez Jover - Marco Furlanetto | Total games !selection! 18.5 | 28h20m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Damien Wenger - Niccolo Ciavarella | Total games !selection! 18.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 10:00 GMT | Filip Cristian Jianu - Mika Brunold | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Michael Agwi - Andrin Casanova | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:30 GMT | Stijn Slump - Wishaya Trongcharoenchaikul | Total games !selection! 18.5 | 02h05m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Jumpei Yamasaki - Stuart Parker | Total games !selection! 18.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 16.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jay Clarke - Lorenzo Ferri | Total games !selection! 16.5 | 28h20m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 15:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Andrey Rublev | Total games !selection! 22.5 | 15h35m | Mutua Madrid Open - Madrid | ATP | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Adrian Mannarino - Richard Gasquet | Total games !selection! 22.5 | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Valentin Vacherot - Felipe Meligeni Alves | Total games !selection! 22.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Alejandro Tabilo - Hugo Gaston | Total games !selection! 22.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 10:30 GMT | Facundo Bagnis - Alexander Shevchenko | Total games !selection! 22.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Brandon Nakashima - Francisco Comesana | Total games !selection! 22.5 | 23h20m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Albert Ramos-Vinolas - Roman Safiullin | Total games !selection! 22.5 | 39h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Jaume Antoni Munar Clar - Alexandre Muller | Total games !selection! 22.5 | 46h05m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Arthur Rinderknech - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 22.5 | 15h35m | Aix En Provence Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 05:30 GMT | Yu Hsiou Hsu - Tristan Schoolkate | Total games !selection! 22.5 | 08h50m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Yuta Shimizu - Maxime Cressy | Total games !selection! 22.5 | 08h50m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 04:00 GMT | Beibit Zhukayev - Adam Walton | Total games !selection! 22.5 | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 05:30 GMT | Bu Yunchaokete - James Duckworth | Total games !selection! 22.5 | 23h20m | Guangzhou Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-03 12:30 GMT | Nicholas David Ionel - Nikolas Sanchez-Izquierdo | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | M25 Sabadell | ITF Men | ||||
2024-05-03 00:20 GMT,In Progress | Alan Fernando Rubio Fierros - Nick Chappell | Total games !selection! 22.5 | 32h05m | M25 Xalapa | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:00 GMT | Edoardo Lavagno - Gianmarco Ferrari | Total games !selection! 22.5 | 46h05m | M25 Santa Margherita di Pula | ITF Men | ||||
2024-05-03 08:00 GMT | Marko Maksimovic - Koki Matsuda | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | M15 Kursumlijska Banja | ITF Men | ||||
2024-05-03 11:00 GMT | Kris Van Wyk - Cyril Vandermeersch | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 09:30 GMT | Takuya Kumasaka - Max Wiskandt | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | M15 Monastir | ITF Men | ||||
2024-05-03 12:00 GMT | Neil Oberleitner - Luka Mikrut | Total games !selection! 22.5 | 02h35m | M15 Osijek | ITF Men |
Utolsó frissítés: 2024-05-02 22:00:39 UTC
Tenisz Tippek - Tenisz Fogadási Ajánlatok tenisz tippek segítség: a fenti táblázat a közeljövő meccseit illetve az azokra adott tippet tartalmazza.
A legfontosabb oszlop a valószínűség: a tipp valószínűségét mutatja. Minél nagyobb a valószínűség, annál nagyobb az esélye, hogy a jóslat beválik.
Ha több információra van szügsége kérjük térjen vissza a kezdőlapra, ahol több részletet talán a fogadási tippekről.
A backtest oldalon pedig megtekintheti, hogyan teljesít a modell korábbi mérkőzéseken.
A tenisz tippek részletei
- Dátum: a teniszmeccs kezdetének dátuma ("In Progress", ha már elkezdődött)
- Meccs: a meccs player1 és player2 között zajlik
- Tipp: a fogadás típusa és a tippelt eredmény az adott fogadási típusra
- Szorzó: a meccs előtti szorzó az előre jelzett eredményre pl. a meccs nyertesének előrejelzése a meccs nyertese fogadási típusra, vagy hogy több vagy kevesebb összes játék lesz, az összes játék több/kevesebb fogadási típusra.
- Várható hozam (yield): a várható hozam, abban az esetben, amikor jelentős számú hasonló tipp kerül megfogadásra (tippek azonos várható hozammal). Minél magasabb a várható hozam, annál jobb a tipp.
- Valószínűség: annak a valószínűsége, hogy az előrejelzés valóra válik, pl. a meccs nyertese fogadási típusnál a valószínűség azt az előrejelzett valószínűséget jelenti, hogy a megtippelt teniszjátékos milyen eséllyel nyeri meg a meccset, a játszma hendikep fogadási típusnál pedig az előrejelzett hendikeppnek azt a valószínűségét jelenti, mellyel a tippelt játékos várhatóan megnyeri a meccset.
- Minimális értékű szorzó: az a legalacsonyabb értékű szorzó, ahol a tipp még értéket szolgáltat. Más szavakkal, ez az a legalacsonyabb szorzó, ahol még megéri megtenni a fogadást. A minimális értékű szorzó a tipphez tartozó fogadási típusnál és szintnél Ön által beállított minimális várható hozam alapján van kalkulálva.
- Elérhető: mennyi ideig elérhető a tenisz tipp, órákban és percekben meghatározva
- Esemény: a torna, ahol a meccset játsszák, pl. Australian Open, Wimbledon, U.S. Open vagy Roland Garros
- Szint: szint vagy tornatípus (ATP, WTA, ATP Challenger, ITF Men, ITF Women 25k+ vagy ITF Women 15k)